خانه اخبار

فیبر کربن چیست؟

گواهی
چین Lanbao Sci & Tech Development Limited گواهینامه ها
نظرات مشتریان
آنها نور، سفت و گیره خوب (عرضی) هستند.

—— پل

قطبهای با کیفیت بالا. محصولات خوب برای مشتریان.

—— الکس

دوست دارم قطب ها را دوست دارم بسیار توصیه شده.

—— جان

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
فیبر کربن چیست؟

پلیمرهای تقویت شده با فیبر کربن، پلاستیک تقویت شده با کربن فیبر یا ترموپلاستیک تقویت شده با کربن فیبر (CFRP، CRP، CFRTP یا اغلب به سادگی فیبر کربن یا حتی کربن)، پلاستیک تقویت شده با فیبر بسیار سبک و سبک است که شامل کربن الیاف فیبر "املا" در کشورهای مشترک المنافع مشترک است.

CFRP ها می توانند برای تولید تولید گران باشند، اما معمولا در هر کجا که نسبت قدرت و وزن و استحکام بالا مورد نیاز است، مانند هوا فضا، خودرو و مهندسی عمران، کالاهای ورزشی و تعداد بیشتری از برنامه های کاربردی مصرفی و فنی دیگر، مورد استفاده قرار می گیرد.

پلیمر اتصال اغلب یک رزین ترموستیک مانند اپوکسی است، اما گاهی اوقات دیگر از پلیمرهای گرماسخت یا ترموپلاستیک مانند پلی استر، وینیل استر و نایلون استفاده می شود. این کامپوزیت ممکن است دارای الیاف دیگر مانند آرمید (به عنوان مثال کولار، Twaron)، آلومینیوم، پلی اتیلن با وزن مولکولی بسیار بالا (UHMWPE) یا فیبر شیشه ای و همچنین فیبر کربن باشد. خواص محصول CFRP نهایی همچنین می تواند توسط نوع افزودنی های معرفی شده به ماتریس اتصال (رزین) تحت تاثیر قرار گیرد. شایع ترین افزودنی سیلیکا است، اما می توان از مواد افزودنی دیگری مانند نانولوله های لاستیکی و کربنی استفاده کرد. این ماده همچنین به عنوان پلیمر تقویت شده با گرافیت یا پلیمر تقویت شده با فیبر گرافیت نامیده می شود (GFRP کمتر رایج است، زیرا با پلیمرهای شیشه ای (فیبر) مواجه است. در تبلیغات محصول، گاهی به عنوان کوتاه مدت به عنوان فیبر گرافیت به کار می رود.

https://en.wikipedia.org/wiki/Carbon-fiber-reinforced_polymer

میخانه زمان : 2016-01-20 12:51:28 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Lanbao Sci & Tech Development Limited

تماس با شخص: Mr. Ben

تلفن: +86-631-5775891

فکس: 86-631-5775892

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)